NASZ ZESPÓŁ

Nasz Zespół świadczy kompleksową pomoc prawną osobom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. W trosce o dobro Klienta i jakość usług, gruntownie analizujemy problem i przed podjęciem się prowadzenia sprawy, rzetelnie informujemy Klienta o naszym stanowisku, oceniając szanse osiągnięcia celu.

Adwokat procesowy, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, wykonuje wszechstronną praktykę adwokacką, specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym oraz w opracowaniach z zakresu strategii i taktyki procesowej. Ponadto zajmuje się stałą i bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, która obejmuje między innymi zagadnienia prawa podatkowego oraz zagadnienia związane z prawem umów. Dopełnieniem specjalizacji adwokata Pawła Cejrowskiego są prowadzone przez niego sprawy karne, w tym sprawy karne skarbowe i karne gospodarcze.

adwokat procesowy, specjalista z zakresu taktyki sądowej, występujący w licznych i głośnych procesach, prowadzący Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Gdańsku, kierujący zespołem prawników specjalizujących się w reprezentacji procesowej

Kancelaria Adwokacka
CEJROWSKI.pl