PUBLIKACJE :: KSIĄŻKA

Oddajemy w Państwa ręce komentarz do ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego. Komentarz uwzględnia wszystkie nowelizacje ustawy dokonane w 2016 r., w szczególności zaś nowelizację największą – budzącą liczne kontrowersje w środowiskach eksperckich i branżowych – przeprowadzoną ustawą z dnia 14 kwietnia 2016 r. o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw (Dz.U. z 2016 r., poz. 585).

KSIĄŻKA

USTAWA
O KSZTAŁTOWANIU
USTROJU ROLNEGO

KOMENTARZ

POD REDAKCJĄ

PAWŁA CEJROWSKIEGO i MICHAŁA MIŁOSZA

185 stron, oprawa miękka, Wydawnictwo Bernardinum

cena: 89 zł


W skład zespołu autorskiego weszli:

Paweł Cejrowski – adwokat; ekspert w dziedzinie prawa obrotu nieruchomościami, pełnomocnik procesowy w postępowaniach sądowych z wieloletnim doświadczeniem, Kancelaria Adwokacka CEJROWSKI, www.cejrowski.pl.

dr Michał Miłosz – adiunkt w Katedrze Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego; radca prawny; członek zarządu Stowarzyszenia Edukacji Administracji Publicznej; członek Rady Eksperckiej Instytutu Metropolitalnego; redaktor tematyczny Polish Law Review.

Katarzyna Borówka – radca prawny; asystent w Katedrze Prawa Administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

dr Jakub H. Szlachetko – prawnik, administratywista; adiunkt w Katedrze Prawa Administracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego; przewodniczący Rady Instytutu Metropolitalnego (www.im.edu.pl); redaktor naczelny czasopisma „METROPOLITAN. Przegląd Naukowy”.

ZAMÓW ZA POMOCĄ FORMULARZA

LUB

ZAMÓW TELEFONICZNIE
Dane adresowe do wysyłki
Rodzaj płatności


Aby zamówić telefonicznie, proszę zadzownić pod numer

506 073 093

i podać dane niezbędne do wysyłki książki.


Możliwa jest płatność za pobraniem
lub przelewem.

ZAMÓW ZA POMOCĄ FORMULARZA
Dane adresowe do wysyłki
Rodzaj płatności


lub ZAMÓW TELEFONICZNIE

Aby zamówić telefonicznie, proszę zadzownić pod numer

506 073 093

i podać dane niezbędne do wysyłki książki.


Możliwa jest płatność za pobraniem
lub przelewem.

Rachunek bankowy:
Kancelaria Adwokacka CEJROWSKI

28 1090 2620 0000 0001 0458 5749

Tytuł wpłaty: Komentarz do ustawy

Kancelaria Adwokacka
CEJROWSKI.pl