ZAŁOŻYCIELE

Kancelaria Adwokacka CEJROWSKI swoje początki świadczenia usług adwokackich datuje od 1979 roku.
Założycielem Kancelarii Adwokackiej CEJROWSKI jest adwokat Andrzej Cejrowski, którego kontynuatorem od 2002 roku jest adwokat Paweł Cejrowski.
Zespół Kancelarii tworzą adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi oraz pracownicy naukowi legitymujący się najwyższymi ocenami uzyskanymi na dyplomach uniwersyteckich oraz na egzaminach zawodowych.
W zależności od przedmiotu konkretnej sprawy dobierani są odpowiedni specjaliści do jej prowadzenia, którzy wzajemnie uzupełniają swoje umiejętności.
Nasz Zespół dysponuje doświadczeniem liczonym wielością przeprowadzonych procesów sądowych przed sądami wszystkich instancji w sprawach cywilnych, gospodarczych, karnych, administracyjnych i podatkowych.

radca prawny Agata Półtorak

Agata Półtorak

radca prawny

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Praktykę prawniczą rozpoczęła od aplikacji radcowskiej prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy, którą zakończyła złożeniem egzaminu radcowskiego w 2010 roku. Od 2005 roku zajmowała się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw z branży energetycznej, kolejowej oraz żywnościowej. Radca prawny Agata Półtorak specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie pracy oraz prawie zamówień publicznych.

Kancelaria Adwokacka
CEJROWSKI.pl