Cennik usług adwokackich

Zastanawiasz się, jak wygląda cennik adwokata w miastach takich jak Tczew, Starogard Gdański czy Gdańsk?

Adwokat Gdańsk – Cennik

W dużej mierze kwota zależy od wybranego rodzaju systemu rozliczeń i indywidualnej sprawy prawnej. Warto zatem dowiedzieć się więcej na temat najpopularniejszych metod rozliczania z prawnikiem.

Stawki usług adwokackich – systemy rozliczeń

Nie wiesz, ile zapłacisz za usługi prawne? Cennik adwokata w miastach takich jak Gdańsk, Tczew i Starogard Gdański będzie zależeć od wybranego systemu rozliczeń. 

  • Za pojedynczą czynność lub sprawę

Opłata za pojedynczą czynność lub sprawę będzie się różnić w zależności od tego, jaka usługa prawna będzie wykonywana. Zatem inna będzie wycena za sporządzenie pozwu czy umowy, a inna za reprezentację w sądzie.

  • Ryczałt

Najczęściej z takiej formy rozliczeń korzystają firmy lub osoby wymagające stałej obsługi prawnej. Przy ryczałcie pobierana jest miesięczna opłata za usługi adwokata. Najczęściej określa się ją na podstawie wsparcia prawnego, jakiego wymaga klient, i średniej liczby godzin, które kancelaria przeznaczy na obsługę. 

  • Stawka godzinowa

Stawka godzinowa to opłata ustalana na podstawie czasu przepracowanego przez adwokata. Jest to odpowiednia forma rozliczenia dla osób, które nie potrzebują stałego wsparcia prawnego.

Zastanawiasz się, jaki system opłat będzie dla Ciebie najkorzystniejszy? Wszystko zależy od tego, czy potrzebujesz stałych usług prawnych. Jeśli chcesz sporadycznie korzystać ze wsparcia adwokata, można zdecydować się na rozliczenia w formie godzinowej lub za pojedynczą czynność. 

W sprawie ustalenia cennika za usługi adwokackie skontaktuj się z nami! Po zapoznaniu się z zakresem i szczegółami sprawy przekażemy wszystkie informacje. 

Pomoc prawna w Gdańsku

Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna w Gdańsku, Tczewie i Starogardzie Gdańskim przybiera różnego rodzaju formy, w zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów.

Nasze specjalizacje: