Kancelaria prawna w Gdańsku – dlaczego my?

Kancelaria Adwokacka Gdańsk - Cejrowski

Kancelaria adwokacka Gdańsk Cejrowski świadczy usługi od 1979 roku. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie wielu rozmaitych dziedzin prawa. Zespół Kancelarii tworzą nie tylko adwokaci, ale także nie mniej doświadczeni radcowie prawni, czy doradcy podatkowi. To Państwa potrzeby determinują odpowiedni dobór specjalistów w zależności od sprawy. Z czym najczęściej się do nas zwracacie?

Obsługa prawna w gdańskiej Kancelarii Adwokackiej

Do naszej kancelarii zwracają się klienci z różnymi potrzebami. Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, podatkowego, administracyjnego, pracy, czy gospodarczego. Na tym jednak nie koniec. Udzielamy porad prawnych, a swoje usługi świadczymy zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i firm.

Reprezentujemy swoich Klientów przed różnego rodzaju sądami, a mianowicie sądami powszechnymi, Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi, a także Naczelnym Sądem Administracyjnym. Ponadto zajmujemy się reprezentacją przed urzędami i organami w rozmaitych sprawach.

Adwokat Gdańsk prowadzi też obsługę z zakresu udziału w negocjacjach z kontrahentami, przekształcanie spółek osobowych w spółki kapitałowe, czy reprezentacja w postępowaniu rejestrowym.

Klienci indywidualni mogą liczyć na nasze doświadczenie w zakresie obrony w sprawach karnych, a także porad prawnych w zakresie rozmaitych gałęzi prawa. Pomagamy Państwu również w przypadku spraw rozwodowych (także tych bardziej skomplikowanych).

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Cejrowski?

Kancelaria Cejrowski mieszcząca się przy ulicy Latarnianej w Gdańsku zawsze chętnie służy Państwu pomocą. Poza ponad czterdziestoletnim doświadczeniem mogą Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie i stuprocentowe przygotowanie do każdej sprawy. Zdajemy sobie sprawę, że każda sprawa jest inna i każda wymaga dużego nakładu pracy, aby osiągnąć oczekiwany rezultat.

W kancelarii Cejrowski stawiamy na rzetelność i doświadczenie. Kierujemy się najwyższymi standardami obsługi, a także normami etycznymi, a przede wszystkim zasadami etyki adwokackiej i radcowskiej.

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści legitymujący się najlepszymi ocenami na dyplomach i egzaminach zawodowych. Bardzo skrupulatnie przez nas dobierani. Stawiamy na jakość, dlatego tak bardzo nam zależy, by pod szyldem kancelarii Cejrowski pracowali najlepsi specjaliści, potrafiący udzielić Państwu pomocy w każdej dziedzinie prawa.

Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby byli w pełni usatysfakcjonowani z efektów naszej pracy. Wiemy, jak ważny jest dobry kontakt z adwokatem i wzajemne zrozumienie problemy, dlatego angażujemy się w pełni, by nasze działania przynosiły jak najlepsze rezultaty. Cieszą nas dobre opinie, które wystawiają nam nasi klienci, co stanowi dla nas odbicie naszych sukcesów.

Kancelaria adwokacka w centrum Gdańska zawsze z chęcią przyjmuje Państwa w progach naszej kancelarii. Warto dodać, że świadczymy Państwu usługi również w Tczewie i w Starogardzie Gdańskim. Trzy siedziby naszej kancelarii są odpowiedzią na potrzeby, z jakimi się spotkaliśmy.

Inne wpisy

Zostaw komentarz