Wybór kancelarii adwokackiej w Tczewie

Kancelaria Adwokacka Tczew - Cejrowski

Kancelaria adwokacka Tczew z siedzibą przy ul. Słowackiego 5/3 świadczy na Państwa rzecz usługi prawne od 1979 r. Przez te wszystkie lata dokładaliśmy starań, by współpraca pomiędzy Państwem a nami, odbywała się na możliwie najwyższym poziomie. Nasze bogate doświadczenie w sprawach z zakresu rozmaitych dziedzin prawa sprawia, że cieszymy się Państwa zaufaniem od lat.

Pomoc prawna w Tczewie – kancelaria Cejrowski

Dlaczego warto postawić na doświadczoną kancelarię? Odpowiedź jest banalnie prosta – ilość przeprowadzonych spraw, ogromne zaangażowanie i wkład pracy w każdą z nich sprawia, że klienci chętnie wybierają kancelarię adwokacką Cejrowski. Pomagamy Państwu w sprawach cywilnych, gospodarczych, karnych, podatkowych i innych dziedzin, w których także się specjalizujemy.

W naszym zespole nie ma miejsca na przypadkowość, brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności do ich praktycznego wykorzystania. Każdą ze spraw prowadzimy z należytym zaangażowaniem i profesjonalizmem, które pozwalają nam wygrywać większość z nich. Kancelaria Cejrowski) świadczy również porady prawne, które można konsultować osobiście lub drogą mailową, lub telefoniczną.

Sukces, jaki nasza kancelaria odnosi na ważnym polu, to budowane na przestrzeni lat zaufanie naszych klientów. Państwa zadowolenie jest dla nas dodatkową motywacją, by wciąż rozwijać swoją wiedzę w każdej dziedzinie prawa, w jakiej tylko możemy Państwu pomoc. Specjalizujemy się w reprezentacji procesowej przed sądami wszystkich instancji.

Nasza Kancelaria Cejrowski z siedzibą w Tczewie świadczy dla Państwa różnego rodzaju usługi prawne, również te mniej oczywiste, takiej jak udział w negocjacjach z kontrahentami, zabezpieczenie wierzytelności i roszczeń, czy projektowanie, a także opiniowanie różnego rodzaju umów stosowanych w obrocie. Ponadto opracowujemy dla Państwa koncepcje tworzenia spółek oraz przygotowania projektów umów i statutów spółek.

Przekształcanie spółek u adwokata

Kancelaria Cejrowski zajmuje się także przekształcaniem spółek osobowych w spółki kapitałowe. Wśród innych naszych obowiązków wymienić można doradztwo w zakresie wszystkich dziedzin prawa podatkowego oraz reprezentację przed organami podatkowymi.

Poza klientami indywidualnymi, których chętnie witamy w naszych progach, zajmujemy się również obsługą prawną firm. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że specjalistyczna pomoc w każdej działalności jest na wagę złota. Między innymi dlatego dajemy z siebie wszystko, by stanąć na wysokości powierzanych nam zadań.

Kancelaria Cejrowski to miejsce, gdzie mogą Państwo zwrócić się po pomoc przy okazji spraw spadkowych, rozwodowych, czy związanych z podziałem majątku.

Pragniemy podkreślić, że nie ma dla nas dwóch takich samych spraw i do każdej z nich podchodzimy w indywidualny sposób. Każda z nich jest dla nas równie ważna i robimy wszystko, by podejmowane przez nas działania i efekt, odzwierciedlały włożony wkład pracy.

Inne wpisy